İzocam

Taşyünü

Yerli olarak temin edilen, inorganik hammaddelerin 1350°C-1400°C’de ergitilerek elyaf haline getirilmesi sonucu oluşmaktadır. Kullanım yeri ve amacına göre farklı boyut ve teknik özelliklerde, değişik kaplama malzemeleri ile şilte, levha, boru ve dökme şeklinde üretilebilmektedir. Isı yalıtımı, ses yalıtımı ve akustik düzenleme ile birlikte yangın güvenliği de sağlamaktadır.

İzocam Taşyünü 2008 yılından beri EUCEB belgesine sahiptir.

Çatı Şiltesi

300, 350 ve 400 olmak üzere üç ayrı özellikte üretilen camyünü çatı şiltesi, kullanılmayan çatı aralarında döşeme üzerinde, kullanılan çatı aralarında mertek aralarında, üzerine yük gelmeyen yatay uygulamalarda, metal ve sandviç çatılarda kullanılır.

Foamboard

Foamboard 2000 D – 2500 D, yüzeyi düz ekstrüde polistiren levha olup ters teras çatı uygulamalarında su yalıtım membranın üzerinde ısı yalıtım amacıyla kullanılır.

Mineral Taş Yünü

Kullanımı kolay usta dostu “Mineral Yün Ara Bölme Levhası” İzocam’dan! Eşsiz özellikleri ile ısı, ses yalıtımı ve yangın güvenliği sağlayan “İzocam Mineral Ara Bölme Levhası” usta dostu özellikleri ile de ön planda!

Esnekliği ve yumuşaklığıyla rahat uygulanabilen USTA DOSTU İzocam Mineral Ara Bölme Levhası toz yapmayan yapısı ve kolay kesimi sayesinde konforlu çalışma ortamları yaratıyor. Taşıma saplı ambalajı ve hafifliği sayesinde kolay taşınan levhalar kendi başına ayakta durabiliyor ve uygulama esnasında sarkmıyor. İlave malzeme ve işçilik gerektirmeyen özellikleriyle ustanın becerisine hız katan İzocam Ara Bölme Levhası’yla zamandan tasarruf edilirken uygulama kalitesinin sürekliliği de sağlanıyor.

Manto Plus

Polistirenhammaddesinin, subuharı ile teması sonucu,hammadde granüllerinin içinde bulunan pentan gazının granülleri şişirmesi ve birbirlerine yapıştırması sonucu meydana gelmektedir. Kullanım yeri ve amacına göre farklı boyut ve teknik özelliklerde levha olarak üretilebilmektedir. Isı yalıtımı amacıyla kullanılmaktadır.

Uygulama Görselleri

Uygulama Görselleri