Hakkımızda

Hakkımızda

36 üretim ve 8 idari olmak üzere Toplam 44 Personel olarak hizmet vermekteyiz. Fabrikamızın 1. Katında; 2500 m2 Strafor Blok Üretimi ve Paket Strafor hattı bulunmaktadır.

Fabrikamızın 2. Katında; 2500 m2 Strafor Cnc Kesim ve Ebatlama olarak 10 adet Strafor Cnc Kesim Makinası, 1 Adet Otomatik Konveyör Ebatlama, 1 Adet Dikey Dilimleme ve 1 Adet Strafor Eritme Makinaları ile İnegöl YENİCE ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 623. SOKAK NO:7 İNEGÖL / BURSA adresinde hizmet vermekteyiz. 5000 m2 kapalı alanın dışında 1500 m2 de açık alan olmak üzere toplamda 6500 m2’lik bir üretim alanına sahiptir.

* Ürettiğimiz malzeme ne olursa olsun; SSH yaşadığınız veya olabileceğinizi düşündüğünüz, her türlü ürüne özel strafor koruma ambalayı (boyalı-ahşap masalar-sehhpalar-dolap kapakları-aynalar vb. ürünler)

* Ayrıca; yatak başuçları-yan tahtalar-ayak uçları-koltuk dolgu malzemeleri olarak istenilen ölçülerde – istenilen adetlerde – istenilen yoğunlukta (8 ile 32 dansite arası) strafor cnc kesimi yapılmaktadır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

  • Ürüne özel olarak üretilen straforların en iyi ve en doğru şekilde sizlerin memnuniyetine sunulmasını ve bunun da sürekli olmasını sağlamaktadır.
  • İhtiyaç doğrultusunda müşterilerin istedikleri ürünü ve hizmeti sunmak için bütün imkanlarımızı kullanmaktayız.
  • Sürekli olarak müşterinin ihtiyaçlarını iyi ve kaliteli personel grubumuzla geliştiriyoruz.
  • Ar-ge mühendislerimiz devamlı siz değerli müşterilerimizin her türlü ürüne özel straforlarını karşılayabilmek için devamlı olarak çalışmaktadır.
  • Yasal olarak Kalite sistemlerine uygun olarak üretim yapılmaktadır.
    Whatsapp Hattı
    Telefon Hattı