Cam Koruyucu

Strafor üretiminde ve ambalaj malzemeleri üretiminde müşterilerimizin tercihine uygun ürün kesimleri yapılmaktadır. Cnc kesim ve ebatlama çalışmalarımız kapsamında cam koruyucu strafor üretimine özel önem vermekteyiz.

Mühendislik Seviyesi Üretimler

Firmalar ve iş eyerleri ürettikleri ürünlerin en sağlam şekilde yerine ulaştırılması amacı ile kullandıkları strafor koruyucu kalıplar mühendislerimiz kontrolünde yapılmaktadır. Bu konuda çalışan mühendislerimiz AR-GE çalışmaları kapsamında her geçen gün daha kaliteli koruyucu ürünler üretmenin yollarını aramaktadır.

Özel ebatlama yapılarak koruma sağlanacak ürünlerin en ince detayları kalıplarda detay oluşturarak cam koruyucu strafor üretimleri yapılmaktadır. Müşterilerimizin ürettikleri ürünlerin şekilleri hakkında verdikleri bilgiler ışığında mühendislerimiz fabrikamızın proje geliştirme bölümünde kapsamlı bir çalışma yaparak müşterilerimizin tercihlerine en uygun tasarımları oluşturmaktadır.

Cam Koruyucu Strafor Kullanılan Alanlar

Adından da anlaşılacağı gibi cam koruyucu strafor kırılacak eşyaların korunmasında kullanılan bir ürün yelpazesi oluşturmaktadır. Cam eşyaların kargo ve diğer taşıma faaliyetlerinde kolilerde veya özel ambalajlarında dış etkenlerden korunması amacı ile kullanılan ürünler olmaktadır. Kalıp halinde veya parçalı olarak üretilen cam koruyucu strafor cam eşyaların şeklini oluşturduğu gibi dolgu malzemesi şeklinde de kullanılabilecek yağıda üretimi yapılmaktadır.

Koliler içine küçük ebatlı cam eşya yerleştirilmesinde dökme cam koruyucu strafor kullanılmaktadır. Bu sayede cam eşyaların aralarına giren strafor parçaları ürünlerin her türlü sarsıntıya karşı koruma altına almaktadır. Strafor ürünlerimiz sadece cam eşya nakliyatında veya ambalajlanması ile sınırlı kalmayan kulanım alanları olarak, beyaz eşya köşe koruyucu olarak, otomotiv sektöründe, seramik malzemeleri koruyucusu olarak kullanılmaktadır.

    Whatsapp Hattı
    Telefon Hattı